Apartmánový dom Família Smokovec – D217

Apartmánový dom Família Smokovec – D217

V apartmánovom dome Família Smokovec, ktorý sa nachádza v Novom Smokovci vo Vysokých Tatrách, 8 km od Gerlachovského štítu a 11 km od Lomnického štítu,  máme v správe nehnuteľnosť – Apartmán D217.

Apartmán D217 sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží Apartmánového domu a ponúka komfortné ubytovanie vo Vysokých Tatrách. Apartmánový dom Família Smokovec disponuje barom s vonkajšou terasou, recepciou otvorenou 24 hodín denne a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Súčasťou Apartmánového domu je novo zrekonštruované wellness centrum s troma saunami (fínskou, parnou a infra), vírivou vaňou, detským bazénom, relax zónou a masážami. Apartmánový dom Família Smokovec ponúka aj fitness, masáže, požičovňu bicyklov a herňu pre deti.

Apartmán D217 ponúka obývaciu izbu s kuchynkou a jedálenským stolom, spálňu, chodbu a kúpeľňu s WC a sprchovým kútom. Obývacia izba je vybavená satelitnou TV s plochou obrazovkou.  Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet je súčasťou vybavenia apartmánu.

Pre hostí je k dispozícií samostatná garáž o ploche 19,80 m2 s úložným priestorom na lyže, lyžiarsku výstroj a iné.

V súvislosti s novým koronavírusom sme zaviedli všetky potrebné bezpečnostné opatrenia pre bezpečnosť našich hostí. Interiér objektu, ako aj všetky apartmány, sú pravidelné dezinfikované, personál používa ochranné prvky a hosťom sú k dispozícii taktiež dezinfekčné prostriedky.